Par Mums
Kas mēs esam
 

             Sveiks, makšķerniek!

      Mēs esam neliela domubiedru grupa, kurā apvienojušies jauni, enerģiski cilvēki, kā arī pieredzes bagāti šīs nozares speciālisti, kuriem makšķerēšana ir sirdslieta. Vēlamies iepriecināt Jūs ar kvalitatīviem izstrādājumiem par pieņemamu cenu, tādā veidā samazinot izdevumus Jūsu vaļaspriekam. Laika gaitā ir uzkrāta liela pieredze makšķerēšanas piederumu ražošanā un tirdzniecībā, tādēļ mēs spējam nodrošināt klientu apkalpošanas servisu visaugstākajā līmenī. Mūsu mērķis ir - apmierināts klients. 

    Preču katalogā atradīsiet vasaras un ziemas makšķerēšanas piederumu klāstu. Mūsu produktu klāstā pieejami makšķerēšanas piederumi, kas kvalitātes ziņā pielīdzināmi pazīstamāko pasaules zīmolu produkcijai. Mēs uzmanīgi analizējam katru ražošanas procesu, lai nepieļautu produkta pat mazākās kvalitātes kļūdas. Mūsu produktu klāstā atradīsiet gan klasiskos krāsu salikumus, kā arī jaunus - netradicionālus risinājumus krāsu un formu noformējumos. 

     Būsim priecīgi izgatavot arī individuāli darinātus un krāsotus produktus limitētos daudzumos. Katrs darinājums būs unikāls un tieši Jums veidots. Atbalstiet Latvijas ražojumu un sekojiet līdzi mūsu darbiem mūsu mājaslapā.

           Veiksmīgus pirkumus un.. "Ne asakas"!

0
© Sapala Riga 

 .